Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

Firma Lingman Machinery Technology (Changzhou) Co., Ltd. została założona 8 czerwca 2020 r. i przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015.Jest to przedsiębiorstwo, które koncentruje się na badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży różnych zacisków i uchwytów mocy do laserowych maszyn do cięcia rur, uchwytów pneumatycznych, uchwytów elektrycznych, uchwytów hydraulicznych, uchwytów cyfrowych i innych uchwytów mocy.Firma stworzy bazę produkcyjną o powierzchni 4000 metrów kwadratowych.Szacuje się, że 20 milionów juanów zostanie zainwestowanych w urządzenia produkcyjne i przetwórcze, budowę zakładów i koszty surowców w ciągu 2 do 3 lat.Firma posiada profesjonalny techniczny zespół badawczo-rozwojowy oraz innowacyjne możliwości badawczo-rozwojowe i projektowe.

 

Nasza firma powstała w niespełna rok, a obecnie posiada szereg patentów (m.in. patenty na wynalazki i patenty na wzory użytkowe).Profesjonalny zespół ds. badań i rozwoju technologii przygotowuje się do zostania przedsiębiorstwem high-tech Jiangsu od wczesnego etapu działalności biznesowej.W tym samym czasie, gdy produkty są sprzedawane w kraju, zespół ds. handlu zagranicznego firmy otworzył nasze produkty z Linkman Technology na rynek zasadniczo pustego cięcia laserowego rur za granicą, wnosząc wkład w inteligencję Chin.

Nasza fabryka koncentruje się na formułowaniu większości rodzajów uchwytów w Chinach, w tym uchwytów samocentrujących, uchwytów mocy, uchwytów do cięcia laserowego, siłowników hydraulicznych i tak dalej.Jesteśmy bardzo profesjonalni i posiadamy pełne doświadczenie w produkcji różnego rodzaju uchwytów, niektóre z naszych uchwytów są liderami na rynku w niektórych krajach.Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty w różnych rozmiarach zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klientów.

 

Zawsze staramy się jak najlepiej oferować najlepsze usługi i najbardziej konkurencyjne ceny z wysokiej jakości towarami dla naszych klientów, w ten sposób zdobywamy naszych klientów i rynek.Dążymy do tego, aby stać się wysokiej jakości dostawcą osprzętu i urządzeń pomocniczych stosowanych w tokarkach, centrach obróbczych, wiertarko-frezarkach, urządzeniach spawalniczych i tnących, urządzeniach laserowych i innych branżach w kraju i za granicą.

Historia

1:

Określ wizję, misję, strategię i wartości firmy.
Badania i rozwój oraz próbna produkcja pierwszego uchwytu pneumatycznego serii G.
Wprowadzenie systemu ERP, wstępne przeprowadzenie informatyzacji i systematyzacji zarządzania.

 

2:

Określić plan trasy produktu, zrealizować przełom produktu "0-1", uchwyty pneumatyczne B i C zostały opracowane i wprowadzone na rynek
Ustanowienie i udoskonalenie systemu zarządzania własnością intelektualną, a patenty produktów są zatwierdzane jeden po drugim
Przeszedł system zarządzania jakością ISO9001.

 

3:

Osiągnij doskonałe planowanie linii produktów, udane badania i rozwój serii 120-520 oraz masową produkcję serii 220.
Przeszedł certyfikat przedsiębiorstwa high-tech.
Określ roczne myślenie strategiczne.

 

4:

Stwórz centrum operacyjne, centrum marketingowe, zmiany w zarządzaniu strukturą organizacyjną, aby promować osiąganie celów strategicznych.
Zwiększ inwestycje, wprowadź wysokiej klasy sprzęt podstawowy, popraw możliwości badawczo-rozwojowe i produkcyjne oraz zapewnij niezależną i kontrolowaną jakość produktu.
Promuj platformyzację organizacyjną i systematyczne działanie.

Usługa

Nasza usługa przewagi
1. Posiadamy własny zespół ds. rozwoju i projektowania, który zapewnia klientom własne produkty technologiczne i innowacyjne.

2. Dla wszystkich klientów, którzy mają nowy pomysł na niektóre produkty, daj nam znać, możemy zapewnić unikalny projekt produktu zgodnie z Twoim pomysłem.

3. Dla wszystkich klientów, którzy dostarczają nam próbki niektórych produktów, zaprojektujemy i opracujemy lepsze na podstawie próbek.

4. Dla każdego klienta dobierzemy najbardziej odpowiedni produkt.

5. Jesteśmy producentem i fabryką, więc mamy możliwość masowej produkcji.

 

Pomoc techniczna

Posiadamy własny zespół badawczo-rozwojowy, dzięki czemu możemy dostarczać zaawansowaną technologię do wytwarzania produktów wraz z rozwojem technologii.Możemy również dostarczyć spersonalizowany produkt zgodnie z Twoimi rysunkami, a także ulepszyć produkty.

Serwis posprzedażny!

Nasz zespół roboczy i zespoły sprzedaży mogą zagwarantować szybką i wydajną obsługę posprzedażną naszego produktu sprzedawanego na całym świecie.Posiadamy kompletny system zaopatrzenia w części, który może zagwarantować zapotrzebowanie firmy na akcesoria do produktów.Posiadamy zapasy części wspólnych, aby znacznie skrócić czas dostawy.Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.

 

Usługi transportowe

Fedex, DHL, UPS, China post i wysyłka morska są dostarczane.

Nasz zespół

Nasz zespół produkcyjny jest nie tylko w czołówce branży pod względem technologii, przykładamy większą wagę do jasnego i dokładnego wyrażania produktów naszych klientów. Nasza firma ma wielu najlepszych inżynierów kreślarskich, którzy mogą łatwo zrozumieć pomysły klientów, dzięki czemu możemy lepiej zrozumieć klientów. Intencja została wyrażona.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Miss. Xu
Tel : +86 13776887097
Pozostało znaków(20/3000)