Wyślij wiadomość
Lingman Machinery Technology (Changzhou) Co., Ltd.
Lingman Machinery Technology (Changzhou) Co., Ltd. profil firmy
profil firmy
Dom >
Lingman Machinery Technology (Changzhou) Co., Ltd. profil firmy
O nas
Łączność
Łączność: Miss. Xu
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Lingman Machinery Technology (Changzhou) Co., Ltd.

Lingman Machinery Technology (Changzhou) Co., Ltd.
Lingman Machinery Technology (Changzhou) Co., Ltd.
Lingman Machinery Technology (Changzhou) Co., Ltd.
Lingman Machinery Technology (Changzhou) Co., Ltd.
Główny rynek:
Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Bliski Wschód , Afryka
Rodzaj działalności:
Producent , Dystrybutor / Hurtownik , Eksporter , Firma Handlowa , Sprzedawca
Marki:
Lingman
Ilość pracowników::
>100
Coroczne wyprzedaże::
10000-100000
Rok założenia::
2020
Eksport szt.::
80% - 90%
Klienci obsługiwani:
OEM, ODM
Szczegóły firmy

Firma Lingman Machinery Technology (Changzhou) Co., Ltd. została założona 8 czerwca 2020 r. i przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO9001: 2015.Jest to przedsiębiorstwo, które koncentruje się na badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży różnych zacisków i uchwytów mocy do laserowych maszyn do cięcia rur, uchwytów pneumatycznych, uchwytów elektrycznych, uchwytów hydraulicznych, uchwytów cyfrowych i innych uchwytów mocy.Firma stworzy bazę produkcyjną o powierzchni 4000 metrów kwadratowych.Szacuje się, że 20 milionów juanów zostanie zainwestowanych w urządzenia produkcyjne i przetwórcze, budowę zakładów i koszty surowców w ciągu 2 do 3 lat.Firma posiada profesjonalny techniczny zespół badawczo-rozwojowy oraz innowacyjne możliwości badawczo-rozwojowe i projektowe.

 

Nasza firma powstała w niespełna rok, a obecnie posiada szereg patentów (m.in. patenty na wynalazki i patenty na wzory użytkowe).Profesjonalny zespół ds. badań i rozwoju technologii przygotowuje się do zostania przedsiębiorstwem high-tech Jiangsu od wczesnego etapu działalności biznesowej.W tym samym czasie, gdy produkty są sprzedawane w kraju, zespół ds. handlu zagranicznego firmy otworzył nasze produkty z Linkman Technology na rynek zasadniczo pustego cięcia laserowego rur za granicą, wnosząc wkład w inteligencję Chin.

Nasza fabryka koncentruje się na formułowaniu większości rodzajów uchwytów w Chinach, w tym uchwytów samocentrujących, uchwytów mocy, uchwytów do cięcia laserowego, siłowników hydraulicznych i tak dalej.Jesteśmy bardzo profesjonalni i posiadamy pełne doświadczenie w produkcji różnego rodzaju uchwytów, niektóre z naszych uchwytów są liderami na rynku w niektórych krajach.Jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty w różnych rozmiarach zgodnie ze specyficznymi wymaganiami klientów.

 

Zawsze staramy się jak najlepiej oferować najlepsze usługi i najbardziej konkurencyjne ceny z wysokiej jakości towarami dla naszych klientów, w ten sposób zdobywamy naszych klientów i rynek.Dążymy do tego, aby stać się wysokiej jakości dostawcą osprzętu i urządzeń pomocniczych stosowanych w tokarkach, centrach obróbczych, wiertarko-frezarkach, urządzeniach spawalniczych i tnących, urządzeniach laserowych i innych branżach w kraju i za granicą.

Usługi

Nasza usługa przewagi
1. Posiadamy własny zespół ds. rozwoju i projektowania, który zapewnia klientom własne produkty technologiczne i innowacyjne.

2. Dla wszystkich klientów, którzy mają nowy pomysł na niektóre produkty, daj nam znać, możemy zapewnić unikalny projekt produktu zgodnie z Twoim pomysłem.

3. Dla wszystkich klientów, którzy dostarczają nam próbki niektórych produktów, zaprojektujemy i opracujemy lepsze na podstawie próbek.

4. Dla każdego klienta dobierzemy najbardziej odpowiedni produkt.

5. Jesteśmy producentem i fabryką, więc mamy możliwość masowej produkcji.

 

Pomoc techniczna

Posiadamy własny zespół badawczo-rozwojowy, dzięki czemu możemy dostarczać zaawansowaną technologię do wytwarzania produktów wraz z rozwojem technologii.Możemy również dostarczyć spersonalizowany produkt zgodnie z Twoimi rysunkami, a także ulepszyć produkty.

Serwis posprzedażny!

Nasz zespół roboczy i zespoły sprzedaży mogą zagwarantować szybką i wydajną obsługę posprzedażną naszego produktu sprzedawanego na całym świecie.Posiadamy kompletny system zaopatrzenia w części, który może zagwarantować zapotrzebowanie firmy na akcesoria do produktów.Posiadamy zapasy części wspólnych, aby znacznie skrócić czas dostawy.Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami w dowolnym momencie.

 

Usługi transportowe

Fedex, DHL, UPS, China post i wysyłka morska są dostarczane.

Historia

1:

Określ wizję, misję, strategię i wartości firmy.
Badania i rozwój oraz próbna produkcja pierwszego uchwytu pneumatycznego serii G.
Wprowadzenie systemu ERP, wstępne przeprowadzenie informatyzacji i systematyzacji zarządzania.

 

2:

Określić plan trasy produktu, zrealizować przełom produktu "0-1", uchwyty pneumatyczne B i C zostały opracowane i wprowadzone na rynek
Ustanowienie i udoskonalenie systemu zarządzania własnością intelektualną, a patenty produktów są zatwierdzane jeden po drugim
Przeszedł system zarządzania jakością ISO9001.

 

3:

Osiągnij doskonałe planowanie linii produktów, udane badania i rozwój serii 120-520 oraz masową produkcję serii 220.
Przeszedł certyfikat przedsiębiorstwa high-tech.
Określ roczne myślenie strategiczne.

 

4:

Stwórz centrum operacyjne, centrum marketingowe, zmiany w zarządzaniu strukturą organizacyjną, aby promować osiąganie celów strategicznych.
Zwiększ inwestycje, wprowadź wysokiej klasy sprzęt podstawowy, popraw możliwości badawczo-rozwojowe i produkcyjne oraz zapewnij niezależną i kontrolowaną jakość produktu.
Promuj platformyzację organizacyjną i systematyczne działanie.

Nasz zespół

Nasz zespół produkcyjny jest nie tylko w czołówce branży pod względem technologii, przykładamy większą wagę do jasnego i dokładnego wyrażania produktów naszych klientów. Nasza firma ma wielu najlepszych inżynierów kreślarskich, którzy mogą łatwo zrozumieć pomysły klientów, dzięki czemu możemy lepiej zrozumieć klientów. Intencja została wyrażona.