Wyślij wiadomość
Lingman Machinery Technology (Changzhou) Co., Ltd.
Produkty
Aktualności
Dom > Aktualności >
Company News About Instrukcje stosowania
Wydarzenia
Łączność
Łączność: Miss. Xu
Skontaktuj się teraz
Napisz do nas

Instrukcje stosowania

2021-06-18
Latest company news about Instrukcje stosowania

Zastosowanie i funkcje:

Opracowanie uchwytu wrzeciona z czterema pazurami o podwójnej mocy do cięcia laserowego serii Bk i SD ma na celu zintegrowanie cech montowanego z przodu uchwytu pneumatycznego produkowanego przez naszą firmę i innych powiązanych produktów pneumatycznych w celu wielu ulepszeń. konstrukcja, wygodna instalacja, duża przydatność, czyste i trwałe, niezawodne mocowanie, niesamowita precyzja itp., Aby poprawić wydajność pracy, zmniejszyć koszty produkcji i zmniejszyć pracochłonność pracowników dla przedsiębiorstwa. Ten produkt nadaje się do mocowania różnych łączników rurowych dla Porfessional obcinaki do rur i maszyna do rur i jest najbardziej odpowiednia do cięcia wszelkiego rodzaju rur okrągłych, rur suqare, rur prostokątnych i rur owalnych, po prostu dokonując niewielkiej modyfikacji pazurów w celu cięcia rur stalowych o wszystkich kształtach.

 

Wymagania dotyczące użytkowania:

1. Przed codzienną pracą operator powinien dokładnie sprawdzić, czy śruby mocujące pazura są zamocowane, czy nie, a ciśnienie powietrza jest normalne, czy nie. Proszę używać czystego i stabilnego sprężonego powietrza o ciśnieniu powietrza kontrolowanym w zakresie 0,4 ~ 0,9 MPa. Rury powietrzne o ciśnieniu większym niż 1,6 MPa należy dobrać do połączenia z produktami, a rury powietrzne powinny trzymać się z dala od ciepła i otwartego ognia, w przeciwnym razie zostaną naruszone i przyniosą ukryte problemy w bezpiecznej produkcji.

2. Podczas procesu użytkowania uchwytu powierzchnia ślizgowa i powierzchnia tarcia wszędzie muszą być smarowane i konserwowane w ścisłej zgodności ze wskazówkami w każdym punkcie smarowania olejem: regularnie napełniaj olejem zbiornik oleju FRL (linia odporna na odłamki) i kontrolować prędkość ściekania oleju.

3. Gdy pazur lub rolka uchwytu wymagają regulacji, zainstaluj gniazdo nakrętki na bloku ślizgowym i dokonaj precyzyjnej regulacji poprzez regulację śrub, aż do spełnienia wymagań dotyczących użytkowania, wykonaj próbną instalację zacisku po zakończeniu regulacji, przesuwanie blok może wejść w stan roboczy dopiero po elastycznym działaniu.

4. Nie modyfikuj uchwytu na wil, ponieważ niewłaściwa modyfikacja może uszkodzić uchwyt i uniemożliwić normalne użytkowanie.

5. Podczas długich okresów nieużywania uchwytu nie pozostawiaj przedmiotu obrabianego zaciśniętego na nim, aby zapobiec deformacji, która może wpłynąć na precyzję uchwytu.

6. Wykonywać prace czyszczące na ruchomych częściach 2-3 razy w tygodniu i konserwację uchwytu raz na 60 dni i sprawdzać stan zużycia komponentów, w razie potrzeby wymienić komponenty.

7. Zwrócić uwagę na napięcie cewki elektrozaworu podczas podłączania do elektrycznej części sterującej i podłączyć do zasilania o odpowiednim napięciu, aby uniknąć uszkodzenia urządzeń elektrycznych.

 

Uwagi:

1. Podczas przestrzegania zasad transportu, przechowywania, instalacji, regulacji, konserwacji i użytkowania produktu, jeśli problemy, takie jak produkty, nie mogą normalnie działać z powodu problemu z jakością produkcji lub uszkodzenia występują podczas rozpakowywania z powodu złego braku jakość lub załączniki nie są zgodne z listem przewozowym lub stwierdzono przechowywanie i brak części zamiennych itp., prosimy o kontakt z działem jakości naszej firmy w ciągu miesiąca od daty otrzymania towaru, i prosimy przy przesyłaniu informacji podać rodzaj produktu, numer specyfikacji i datę produkcji.

2. Produkty powinny być instalowane i używane w środowisku od 0 ℃ do 40 ℃.

3. Instalacja i użytkowanie produktów muszą być ściśle zgodne z postanowieniami instrukcji, a jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie dotyczące ulepszeń, poinformuj o tym dział jakości naszej firmy.

 

Wymagania dotyczące bezpiecznej eksploatacji:

1. Miejsce przechowywania uchwytu powinno mieć skuteczne środki wodoodporne i odporne na wilgoć oraz powinno być dobrze wentylowane.

2. Opakowania nie powinny być układane w stosy i regularnie sprawdzać stan opakowania.

3. Wejdź do programu instalacyjnego po uważnym przeczytaniu instrukcji instalacji.

4. Zabrania się naciskania przycisku zaciskania i luzowania podczas pracy uchwytu, w razie potrzeby dodawaj osłonę.

5. Podczas instalacji i demontażu uchwytu należy wyłączyć zasilanie i źródło powietrza.

6. Prędkość obrotowa uchwytu nie może przekraczać określonej prędkości granicznej w procesie użytkowania.

7. Personel nieprofesjonalny nie może usuwać głównych elementów konstrukcyjnych uchwytu bez zezwolenia.

8. Otwartego płomienia, źródła ciepła i innych obiektów nie wolno umieszczać w pobliżu miejsca instalacji przewodu powietrznego.